.
 
   
 
 
  Internet je globálním trhem. Internet zbořil hranice mezi státy a umožňuje nejlépe ze všech médií komunikovat bez ohledu na čas a prostor. Internet a především jeho nejznámější část - web je obrovskou příležitostí. Vzhledem k povaze webu není rozdíl mezi nadnárodní korporací a živnostníkem na rohu ulice. Vše záleží jen na tom, jak se dovede na webu prezentovat.

 
  Web už dávno není jen o bezplatném sdílení informací. Dnes je web především o penězích a o obchodu, o příležitostech a komunikaci.. Žádné z médií není tak flexibilní jako internet, může být vaší vizitkou, katalogem, prodejnou, nástrojem ke komunikaci se zákazníky, zábavným médiem - čímkoliv si budete přát. Web je médium, které se neustále vyvíjí a které rádo a často podléhá módním vlivům. Proto je třeba s ním neustále pracovat.

Internetová prezentace nemusí být rozsáhlá a složitá, aby byla úspěšná. Ba právě naopak: v jednoduchosti je síla! Když má návštěvník pocit, že se na stránkách dobře a rychle orientuje, tak jej to motivuje k častějším návštěvám. Volba vhodné a fungující komunikační strategie na webu je klíčová pro praktické a ekonomické využití Internetu.

Je třeba si uvědomit, že vaše prezentace bude srovnávána s těmi nejlepšími, a že se na ni budou dívat lidé z celého světa. Více než kde jinde, zde platí, že vyšší prvotní investice vede k nižším provozním nákladům. A kvalitně provedený web je investicí, která se vyplatí.
 
 
 
 
 

Společnost Max Portman je připravena vytvořit pro vás celé řešení vaší internetové prezentace od prvotní registrace domény (v národním i celosvětovém konceptu) až po velmi složité dynamické celky.

Stejně tak dokážeme provést změny designu a struktury vašich stávajících prezentací nebo jejich částí. Tím samozřejmě naše práce nekončí, je důležité, aby se o vašich internetových stránkách (ti správní) lidé dozvěděli: zaregistrujeme vás do domácích i zahraničních vyhledávačů, zpracujeme pro vás internetovou reklamní kampaň.

Rovněž spolupracujeme s většinou portálů a reklamních systémů v České republice i ve světě. Veškeré tyto podpůrné činnosti jsou díky kvalitním internetovým nástrojům průběžně vyhodnocovány a následně upravovány tak, aby vaše internetové projekty byly úspěšné a efektivní.